Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022

16/04/2022 0 Yazar: admin

Bedava kripto para kazanmak ister misiniz? Kim istemez ki dediğinizi duyar gibiyim. Herkes kripto paraların artık ne kadar değerli olduğunu bilir. Geleceğin paraları artık kripto varlıklar desek abartmış olmayız. 2022 yılında pek çok bedava kripto para veren siteler ortaya çıktı ve iş biraz daha ilginç hale geldi.

Kripto para piyasası genişlemeye devam ederken borsalar ve bazı uygulamalar promosyonlarını kullanarak kullanıcılarına bedava kripto para dağıtıyorlar. Bu borsalara üye olarak ya da uygulamaları indirerek bedava kripto para kazanabilirsiniz.

Hediye Coin Veren Siteler

Kripto para piyasası genişledikçe bedava kripto para veren sitelerin sayısı da her geçen gün artıyor. Aşağıdaki sitelerdeki promosyonlar hala geçerliyken kayıt olup bedava coin alabilirsiniz.

Freecash.com Kripto Para Kazanma

Freecash.com bedava kripto para veren siteler

Freecash.com, kullanıcılara Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Dogecoin gibi popüler kripto paralar ile ödeme yapar. Siteye kaydolma işlemi basittir. Freecash.com isimli bu site sayesinde ayda 100 dolar kadar kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise çok basit.

Site çok basit mantıkla çalışarak anket doldurarak kripto para kazanma sistemi üzerine kurulu. Platformda bulunan farklı şirketlerle ilgili anketleri doldurmanız yeterlidir. Uygulama, seçtiğiniz kripto para biriminde size ödeme yapacaktır. Freecash’te en çok kazananlar listesinde bulunan bazı kullanıcılar ayda 1.000 doların üzerinde bedava kripto para kazanıyorlar. Ancak anket çözerek bedava coin kazanmak için anket zaman ayırmanız gerekir.

eToro Bedava Coin

Bir kripto para birimine yatırım yaptıysanız veya yatırım yapmak istiyorsanız ve birazcık da paranız varsa bu siteyi kullanabilirsiniz. eToro bedava kripto para kazanma için harika bir seçenektir. Borsa, platforma yeni üye olan kullanıcılara 10$ bedava kripto para veriyor.

Ancak bedava coin kazanmak için biraz yatırım yapmanız ve işlem yapmanız gerekiyor. Kripto para borsasının istediği tutarda parayı yatırıp bir süre işlem yaparak bonusu alabilir ve paranızı tekrar çekebilirsiniz. Etoro isimli bu firma bedava kripto para veren siteler arasında ilk sıraya alabilir.

Bu arada eToro en güvenilir kripto para borsalarından birisidir şu anda bu platformda yatırım yapmakta olan 20 milyondan fazla kullanıcı vardır.

Coinbase: Bedava kripto para veren borsa

Coinbase Bedava kripto para veren borsa

Coinbase bir kripto para alım ve satım platformudur. Ancak platformun istediği şeyi yaparak 30 $ değerinde bedava kripto para alabilirsiniz. 30 dolar çok büyük bir para gibi görünmese de geçen yıl Coinbase Learn isimli bedava kripto para kazanma sitesine katılanlar şimdi kripto paralardaki fiyat artışından 100 doların üzerinde para kazandılar. 

Platform, Learn isimli programıyla, yalnızca kripto paralar hakkında bilgi edinmeniz için ücretsiz kripto para dağıtıyor. 

Coinbase sağladığı bu olanaklar sayesinde 2022 yılı için en iyi bedava kripto para veren siteler arasında. Şu anda Basic Attention Token (BAT), 0x (ZRX) ve, Zcash (ZEC), EOS (EOS), Blok Coin gibi kripto paralar hakkında bilgi edinip aynı zamanda bedava kripto para kazanmabilirsiniz. Platformda bedava coin kazanmak için bir video izliyorsunuz ve 3 soruluk bir test çözüyorsunuz. Soruları doğru yanıtlarsanız para kazanıyorsunuz. Coinbase, videosunu izlediğiniz kripto para birimini hesabınıza yatıracaktır. Bu yöntem en iyi bedava kripto para kazanma yollarından birisidir.

Voyager Exchange ile Kripto Para Kazanma

Voyager Exchange ile bedava Kripto Para Kazanma

Voyager Exchange, hem mobil hem de masaüstü kullanım için harika bir kripto para birimi platformu sunar. Bitcoin, Ethereum ve daha yüzlerce altcoin paralarını alıp satabilirsiniz.

Altcoin grafik analizi sayesinde yatırımlarınızı doğru şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca elinizde bulunan kripto para birimlerinizi bir kazanç hesabına yatırarak %10 kadar gelir sağlayabilirsiniz. Voyager isimli kripto para borsasına belli bir tutarın üzerinde yatırım yaparsanız bonus olarak 25$ Bitcoin kazanacaksınız. Voyager Exchange en sorunsuz ve stabil çalışan bedava kripto para veren siteler arasındadır.

Stake Ederek Bedava Kripto Para Kazanma

Gemini Stake Ederek Bedava Kripto Para Kazanma

Bir kripto para birimini stake etmek, faiz vasıtasıyla bedava kripto para veren sitelerin en yenilikçi yollarından biridir. Aave, Compound ve Uniswap gibi platformlar kripto para stake imkanı sunsa da karışık yapıda olmalarından dolayı pek çok yatırımcı tarafından tercih edilmezler.

Coinbase ve Gemini kipto para borsalarında stake yaparak kripto para kazanabilirsiniz. Bu platformlar, ETH2 ağında Ethereum’u stake etmenize izin veriyor. Yapacağınız bu yatırımlar sonucunda paranızın %7 oranında bedava coin kazanma şansından yararlanabilirsiniz.

Tüm bu bedava coin veren siteleri araştırmak yerine geleceği parlak coinlere doğru zamanda yatırım yaparak büyük paralar kazanabilirsiniz.

Coinbase sitesinde kripto paranızı stake etmek istiyorsanız, Ethereum staking isimli bekleme listesine katılmanız gerekir. Profiliniz onaylandıktan sonra sahip olduğunuz kripto paranızı stake edebilirsiniz. Eğer yatırım yapmak için beklemek istemiyorsanız Gemini isimli kripto para borsasının yatırım seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ankr Coin, Eps Coin gibi paralar kazanabilirsiniz. Üye olur olmaz yatırım yapabilir ve stake yaparak bedava kripto para veren sitelerden yararlanabilirsiniz.

Airdrop İle Kripto Para Kazanma

Airdroplar, yeni çıkacak bir kripto parayı yatırımcılara benimsetmek ve onları teşvik etmek amacıyla bedava kripto para dağıtan sistemlerdir.

Yeni ve mevcut kripto para platformlarıyla sık sık etkileşime giren kripto yatırımcıları airdroplar sayesinde bedava coin kazanıyorlar. Airdrop’lar, coin projelerinin pazarlama girişiminin parçası olarak ortaya çıkar.

Genelde yatırımcılara belirli görevler verilir ve tamamlamaları istenir. Bu görevlerin karşılığında ise kullanıcılara bedava kripto para airdrop verilir. Bu görevler bedava kripto para veren siteler aracılığıyla belirlenir. Bu görevler genellikle aşağıdakiler gibidir.

  • Sosyal medyada bir hesabı takip etmek.
  • Hashtag’ler ile bir gönderi paylaşmak veya retweetlemek.
  • Bir kripto platformu vasıtasıyla işlem yapmak
  • Bir hesap oluşturmak ya da e-posta bültenlerine kayıt olmak
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]