Bittorrent Coin Geleceği 2022

12/04/2022 0 Yazar: admin

Bittorrent Coin Geleceği 2022 yılında en çok araştırılan coinler arasında yer alıyor. BitTorrent isimli programın kullanıcılarının bazı hizmetleri bu coin karşılığında alıyorlar. TRON tabanlı bir proje olan BTT Coin TRC-10 belirteci olarak tasarlanmıştır.

Bittorrent’in temel amacı, BitTorrent protokolü kullanıcılarını bu kripto para karşılığında dosya tohumlama ve barındırma gibi altyapı hizmetleri sunmaya teşvik etmektir.

Bittorrrent Coin Yorumları

Bittorent coin yüksek spekülatif yani oynaklığı sahip geleceği olan projelerden biridir. Hızlı bir şekilde popülerlik oluşturur ve kripto para dünyasına girenlerin dikkatini üzerine çeker. Bu nedenle Bittorrent ve benzeri coinler boğa piyasalarında iyi bir yükseliş ivmesi kazanıyor. Piyasa da yükseliş başladığında, bu tür projeler yatırımcılara güven verdiği için daha çabuk yükselirler ve sermaye bu gibi kripto paralara gider. 

Bittorent bitcoin’i geride bırakarak ve tüm piyasada en çok kazandıran geleceği parlak coinler arasında yer alıyor. Bu gibi sağlam ve güzel projelerin bu şekilde kazandırması aslında kripto para piyasasının pek de spekülatif olmadığını bize hatırlatıyor.

Bittorrent Coin Geleceği Ne Olur?

Bittorrent coin kripto para piyasasında gelceği olan coinler arasında yer alır. Tahminlere göre başarı yakalamış kripto para projelerinin %95’inden fazlası başarısız olacak ve bu yatırımcılar paralarını kaybedecek. Projelerin diğer %5’i kripto para endüstrisindeki yeni Apple, Google veya Alibaba gibi olacak. Peki BTT Coin bu %5’in arasında yer alacak mı? Bittorrent coin alınır mı?

BTT coin proje yapımcıları, projedeki finansal ödüller sayesinde insanların indirdikleri torrentleri tohumlamasını sağlayacağını söylüyor. Bittorent coin için tüm bu geleceği tahmini pek inandırıcı değil. Torrent indiren çoğu kişi bunu herkese açık sürüler aracılığıyla yapar. Bu kişilerin yükleme/indirme oranlarıyla ilgilenmeleri gerekmiyor ve bu nedenle kişilerin torrentleri tohumlamak için bir teşvikleri yok.

Ek olarak, TRON’un blok zinciri, BitTorrent’in yaklaşık 100 milyon kullanıcısı olan bir kullanıcı tabanıyla gelen verim seviyelerini kaldıramaz. Ayrıca, bu proje hakkında dedikodu yapması gereken tek topluluk olan torrent sahnesi, BTT Coin ile hiç ilgilenmiyor gibi görünüyor. Torrent forumları projeden neredeyse hiç bahsetmez ve bu toplulukların en deneyimli üyeleri size Bittorent protokolünü sevdiklerini ancak aynı zamanda arkasındaki şirketi sevmediklerini söyleyecektir (geçmişte yanlış yönlendirilmeleri ve neredeyse kötü niyetli davranışlar nedeniyle).

Bu altcoine İlgi çoğunlukla kripto para dünyasından geliyor gibi görünüyor, bu da BTT’nin pek de sağlam temeller ile inşa edilmediğini gösteriyor.

Bu kripto parayı destekleyen çoğu kişi, bu kripto para birimine yakından bağlıdır ve manipülatör olarak kabul edilir. Bu projede Justin Sun ve Changpeng Zhao’nun katılımını göz önünde bulundurmalıyız.

Bittorent 2022 Yılında Ne Olur?

Şimdiye kadar BTT Coin, düşüş piyasasının yüksek oynaklığına karşı piyasadaki fiyatını iyi koruyor. Küresel yatırımcılar Bittorrent Coin için bu yıl yükselebileceği ve geleceği parlak bir kripto para olabileceğine ikna olmuş gibiler.

bittorent coin geleceği fiyat analizi
Bittorrent Coin Geleceği

Yatırımcılar BTT Coin’e ilgi göstermeye devam ederse bu popülerliği boğalar devralabilir ve Bitorrent yükseliş trendine girebilir.

Analistlerin, 2022 yılı için uzun vadeli Bittorrent fiyat tahmini yükseliş yönünde. Bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,01426 doları aşma olasılığı yüksek olarak görülüyor. Ancak bu, önceki yıllarda elde ettiği birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Düşüş eğiliminin destek seviyesinde veya buna yakın bir noktada tutulup tersine çevrilmesi durumunda bir çift dip oluşabileceği görülüyor. Bu gerçekleşirse, BTT Coin fiyatının en azından üst dirençlere ulaşması ve bu noktada alıcılara %70’e yakın kâr sağlaması beklenmelidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]